Siyah İnci 16.Bölüm Fragmanı

Siyah İnci 16.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Siyah İnci dizisinin yeni bölümü 18 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Siyah İnci bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/o3c0p

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Hazal bunca zaman Vural’ın kendisini kandırdığını öğrenmiş ve bu durumu çözüp hayatını değiştirmek için hemen planlar kurmaya başlamıştır.

Canan Demiroğlu’nu Aziz’in öldürdüğüne inanmayan Kenan gerçek katilin kim olduğunu bulmak için Ahmet’i sıkıştırmaya devam ediyordur. Kenan’ın Ahmet’ten duyacağı haber üzerine herkesin bütün hayatı değişecektir.

Kenan’a olan aşkı yüzünden iyice sınırları aşan Ebru, hem Demiroğlu ailesine yakın olmak için hem de Defne’ye olan hıncından dolayı artık Sinan’a oynamaya başlar. İyice Ebru’nun ağına düşen Sinan’daki değişiklikler Defne’nin gözünden kaçmayacaktır.

Hazal elindeki büyük kozla Vural’ı mahkeme salonuna götürmeye ikna etmiştir. Ancak Vural için Hazal dosyası henüz kapanmamıştır.

1 Yorum Var

  1. tuba

    14 Ocak 2018 - 00:06

    bu EBRU yüzünden seyretmiyorum…Ahmet Ebruya kanıyor….Suçluyu adalete teslim etmeli…kardeşini ateşe atıyor..Erkekler bu kadar mı saf kadınlar onu parmağında oynatıyor…Ahmet saf aşık……Ebru ile babası birer cambaz……Bu dizi ne güzel ILDIR’da başlamıştı.Yazın çekimde izledik uzaktan…Ama içine entrika, silah, kötülük girince dizinin havası bozuldu….İstanbul’a taşıdılar diziyi bozuk-düzene ayak uydurdular…..Saf ve deniz kıyısında çekilenden eser yok……Şehrin kirli havasında kayboldular…Canan hanım ölmemeliydi….Onun yerine o kötü kızı öldürüp çıkarsaydınız diziden……PARMAKLIKLAR ARDINDA dizisindeki performansı daha konuşuluyor CANAN karakterinin……

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.